Pailsėkime visi.
Šį antradienį (vasario 27 d.)   „Tengrio naktinių antradienių” etapas neįvyks.

Sportident atsako ir paaiškina

Ar SPORTident stoteles reikia reguliariai prižiūrėti?
Periodiškai reikia patikrinti visus techninius įrenginius, įskaitant SPORTident stoteles, kurios pasižymi ilgu tarnavimo laiku, tvirtumu ir atsparumu oro sąlygoms. Tinkamiausias laikas priežiūrai – ruduo arba žiema ruošiantis ateinančiam sezonui. Rekomenduojama patikrinti, ar ekranas ir pyptelėjimas yra tvarkingi, ar teisingi stoties ir laiko nustatymai. Senesnių stočių atveju taip pat reikėtų patikrinti akumuliatoriaus įkrovą ir, jei reikia, pakeisti. Geriausias būdas tai padaryti – paklausti vietinio pardavėjo https://www.sportident.com/support/retailers.html.
Siūlome stoties priežiūros ir remonto remonto paslaugas.  Mums svarbu, kad mūsų gaminiai būtų tvarūs ir draugiški aplinkai. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – kruopštus visos techninės įrangos valymas visada yra gera idėja ir prisideda prie ilgaamžiškumo bei nepriekaištingo funkcionalumo. Pradėkite kitą sezoną blizgiai ir gerai pasiruošę.

.

 

Sportinė apranga komandoms ir klubams

Priimami užsakymai Oland ir Acerbis kompanijų sportinei aprangai skirtai komandoms ir klubams.
Daugiau informacijos 

Vienas pasaulis – septyni žemynai – septyni čempionai. Tai Sportident riboto specialaus leidimo „SIAC 2024“ pristatymas. Yra septyni skirtingi gyvūnų motyvai. Pristatome juos pirmajame 100% perdirbtame SIAC korpuse. Specialųjį leidimą galite užsisakyti  Tengrio puslapyje. 

Rekomenduojame

Naujausios naujienos

INSTAGRAM