Artimiausi renginiai Tengris IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS,
SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI
Apsipirkite dabar

Šį antradienį (gegužės 4 d.) prasideda masinės orientavimosi sporto treniruotės (varžybos) antradieniais, kurias organizuoja Orientuokis.eu. Daugiau informacijos

Uždaryti

ACCU Core akumuliatorius

25.00 

ACCU Core akumuliatorius

Didelės talpos pakraunamas akumuliatorius, kuris tinka visiems naujiesiems Petzl prožektoriams (TIKKINA, TIKKA, ZIPKA, ACTIK, ACTIK CORE, TACTIKKA, TACTIKKA + and TACTIKKA +RGB).
Uždaryti

Galvos lempa Lucifer L

280.00 

Galvos lempa Lucifer L

Tai orientavimosi sporto priekinis žibintas - lengvas, mažas, bet neįtikėtinai galingas. Priekinis žibintas, kurio didžiausia šviesos galia yra 3200 liumenų, ypač tinka orientavimosi sportui, slidinėjimui, dviračiams ir nuokalnei.

Galvos lempa Lucifer M6

196.00 

Galvos lempa Lucifer M6

Universali, galinga 1700 liumenų  galvos lempa, tinkanti visoms sporto veikloms. Geriausias pasirinkimas orientavimosi sportui, rogainingui, dviračiui ir slidėms. Idealus mažo svorio, mažo dydžio, didelės šviesos ir ilgos ištvermės derinys.
Uždaryti

Galvos lempa Lucifer X

476.00 

Galvos lempa Lucifer X

Ryškiausias pasaulyje priekinis žibintas pagamintas orientavimosi lenktynėms

Uždaryti

Galvos lempa Petzl SWIFT

100.00 

Galvos lempa Petzl SWIFT

Turėdamas 900 lm ir sveriantis tik 100 g., SWIFT RL yra galingiausias iš kompaktiškų „Petzl“ prožektorių. Naudojant „REACTIVE LIGHTING“ technologiją, jutiklis reaguoja į aplinkos šviesą ir automatiškai pritaiko ryškumą pagal poreikį.
Uždaryti

Galvos prožektorius Petzl Actik

40.00 

Galvos prožektorius Petzl Actik

Atnaujintas Petzl modelis Actik® gali šviesti net iki 350 liumenų stiprumu. Tai išties galingas prožektorius, kurį galima naudoti važinėjant dviračiu, keliaujant į žygius, kalnus ar aktyviai sportuojant.

Galvos prožektorius Petzl Tikka

29.00  22.00 

Galvos prožektorius Petzl Tikka

Naujasis Tikka modelis turi ne tik novatorišką dizainą, bet nuo šiol ir 200lm, o švietimo trukmė iki 240 valandų. Tad puikiai tiks žygiams, stovyklavimui ar kitai aktyviai veiklai gamtoje.

Kojinės

16.00 

Kojinės

Orientavimosi sporto  kojinėse „Frenson ProSeries“ puikiai tinka orientavimosi sporto šakoms, trasoms bėgti, OCR, rogainingui, žygiams pėsčiomis ištisus metus