Informacija                    Rezultatai

Šiemet Vilnius Challenge įvyks!

Daugeliui 2020 metai jau praėjo, bet ne visiems. Mes dar turime neįveiktų trasų, neišbandytų rungčių, nepatirtų nuotykių. Todėl šiemet tvirtai nusprendėme – Vilnius Challenge įvyks! Tuo labiau, kad karantinas laisvėja, o renginių visi pasiilgę.

Žinoma, šis kartas bus kiek kitoks. Nesibūriuosime populiariausiose miesto aikštėse, nesistumdysime su praeiviais siauriausiose senamiesčio gatvelėse, stengsimės išlaikyti saugius atstumus rungtyse, kad visi saugiai įveiktume trasas

Siūlome šiemet į Vilnius Challenge pažvelgti ne kaip į varžybas, o kaip į iššūkio įveikimą su patikimu komandos draugu. Elgdamiesi atsakingai galėsime šiuos metus padaryti puikiu prisiminimu, ką galime kartu nuveikti.

Anksčiau skelbta varžybų data nesikeičia – 2021 birželio 5 diena. Tad jeigu pasiilgote nuotykių ir norite sudalyvauti – registracija vis dar vyksta! O jeigu turite bilietą, pirktą pernai – Jūsų bilietai galioja ir šių metų renginiui.

Bendravome senokai, todėl gali būti, kad ne visus pasieks mūsų žinutės. Jeigu žinote, kad ką domina nuotykiai – pakvieskite, priminkite ir paraginkite dalyvauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *